Як годувати дитину від народження до 2-3 років | Педіатр і Я

Програма. Як годувати дитину від народження до 2-3 років

Мета програми: як налагодити харчування дитини з перших днів життя.

Для кого: батькам дітей раннього віку та переходу до дорослого харчування.

Спеціалісти: спеціаліст з грудного вигодовування, дитячий гастроентеролог, дієтолог, психолог, ерготерапевт, логопед.

Харчування дитини починається з першого годування грудьми. Вже в цей момент важливою стає кожна деталь: як прикладати дитину до грудей, чи варто давати соску, чим харчуватися мамі. Згодом виникає багато запитань з введенням прикорму та переходом на більш дорослу їжу: коли починати прикорм, як швидко можна додавати нові продукти, в який момент переводити дитину на більш грубі продукти.

Програма створена навчити батьків підтримувати здорове харчування дитини на кожному етапі розвитку: під час молочного харчування та після нього, коли в раціон вводять немолочну їжу.

Спеціалісти пояснять, як уникнути проблем з лактацією та підтримати самопочуття мами в цей період, адже для багатьох матерів грудне вигодовування потребує чималих зусиль та професійної допомоги лактолога (посилання). Ми розкажемо, як налагодити харчування сумішшю, якщо годування грудьми неможливе.

Допоможемо визначити готовність дитини до введення прикорму, навчимо вводити прикорм та готувати домашню їжу для дитини. Пояснимо, як допомогти дитині сприймати різні смаки, побудувати графік і раціон харчування в дошкільному віці та уникнути харчових провалів.

Статті та Поради