Консультація педіатра | Педіатр і Я

Консультація педіатра

Педіатр - це лікар, який спостерігає за дитиною не лише під час хвороби, а й оцінює її ріст і розвиток в різні вікові періоди. В перші роки життя профілактичні огляди педіатром починаються з періоду новонародженності. Метою першого огляду є визначення стану здоров'я дитини, оцінка її фізичного та нервово-психічного розвитку. Особливу увагу звертає лікар на на поведінку дитини (млявість або збудження), активність рефлексів і захвату грудей під час годування, стан шкіри (її колір, висипку, ущільнення), активність крику, пуповинний залишок.

Протягом першого року життя педіатр оглядає планово дитину не менше 8 разів. Під час таких оглядів лікар пересвідчується в правильному розвитку дитини, щоб не пропустити початок захворювання, якого батьки можуть не помічати. У віці 2-3 років педіатр оглядає дитину рідше. Велике значення у роботі педіатра займає вакцинація. Перед призначеням щеплень ретельно збирається анамнез дитини і в день вакцинації обовязколвим є огляд дитини. Особливою задачою педіатра є оцінка психо-фізичного розвитку, в тому числі мовленнєвих і поведінкових порушень. 

У роботі педіатра важливе місце посідає харчування дітей, особливо раннього віку. Спостереження дітей і огляд під час гострого захворювання вимагає від педіатра високої кваліфікації, вміння провести клінічний огляд дитини, встановити попередній або заключний діагноз, визначити план лікування і профілактичні заходи.  

Вартість послуги: 550 грн

 

Статті та Поради