Консультація з грудного вигодовування | Педіатр і Я

Консультація з грудного вигодовування

Унікальним продуктом харчування для новонароджених є грудне молоко матері, яке містить усі необхідні поживні речовини  для розвитку та росту дитини. Варто пам'ятати, що грудне молоко повністю покриває потреби дитини в поживних речовинах протягом перших 6 місяців життя, з 6 до 12 місяців продовжує задовольняти щонайменше половину потреб дитини в поживних речовинах.

Ранній початок грудного вигодовування  дає можливість забезпечити високий рівень захисту від  інфекцій. За даними ВООЗ, виключно грудне вигодовування значно знижує ризик смерті внаслідок діареї, пневмонії та інших інфекційних захворювань, що є надзвичайно важливим на першому році життя малюка.

Потрібна допомога з питань налагодження грудного годування? Наш консультант, який спеціалізується на проблемах з грудного вигодовування допоможе у випадках: коли потрібно організувати правильно грудне годування, зцідити груди при лактостазі,  навчити користуватися відсмоктувачем, «мало молока" і недостатнє збільшення ваги дитини, "відмова" дитини від грудей, тріщини сосків, болюче годування грудьми, перехід зі штучного вигодовування до грудного вигодовування, налагодження режиму годування, заготівля молока, завершення лактації, подальший супровід після консультації, якщо в ньому виникне необхідність, психологічна допомога, підтримка і турбота матері, що годує.  

Консультацію з грудного вигодовування можна замовити з виїздом спеціаліста додому, а також  скористатися послугою «Онлайн підтримка з питань грудного вигодовування» 

 

Про що ви будете говорити на консультації зі спеціалістом по годування груддю:

1.  Частота годування дитини

Відповідно до рекомендацій світової педіатричної спільноти вигодовування малюка відбувається за потребою та бажанням дитини. Однак є багато питань, коли мамі важко в перші місяці зорієнтуватись чи просить малюк їсти, чи його щось турбує. Важливо розрізняти голод дитини та стан, коли її турбують кишкові кольки, здуття та інше.

2.  Як попередити біль у грудях

Недостатньо зціджена молочна залоза при вигодовуванні може давати відчуття болю. Консультант допоможе зцідити груди й навчить правильно контролювати процес годування. 

3.  Як дізнатись, чи достатньо дитина отримує молока 

Перші місяці життя найбільш небезпечні при дефіциті годування, спеціаліст навчить як контролювати вагу дитини й кількість грудного молока в залежності від віку і ваги малюка.

4.  Чи правильно малюк бере груди

Деякі різновиди сосків молочної залози можуть бути причиною недостатнього вигодовування. При цьому навчитись правильно прикладати дитину є необхідним для молодої мами.

5.  Як збільшити кількість молока чи втримати достатню кількість грудного молока

Спеціаліст з харчування орієнтує у питаннях харчування та водного режиму при грудному вигодовуванні.

6.  Як зберігати грудне молоко

Якщо у мами є залишки грудного молока або є потреба залишити на певний період молоко для годування, спеціаліст вам пояснить як це зробити. Адже грудне молоко можна зберігати довго зберігати, головне правильно.

7.  Які види молоковідсмоктувачів та/або як зцідити молоко 

У певних ситуаціях є потреба зціджувати молоко. Консультант навчить правильно зціджувати груди, а також розкаже про види молоковідсмоктувачів та як підібрати зручний.

 

Вартість послуги:

Консультація вдома -1500 грн

«Онлайн підтримка з питань грудного вигодовування» - 500 грн

 

Записуйтесь на консультацію до нашого спеціаліста з грудного вигодовування та отримайте відповіді на всі свої питання! Для запису телефонуйте: 044 22 32 120, 066 22 32 120, 068 22 32 120

Також підписуйтесь на нас у соцмережах, знайомтесь з лікарями та отримайте якісну медичну допомогу.
Instagram, Facebook 

 

 

 

Статті та Поради