Консультація з грудного вигодовування | Педіатр і Я

Консультація з грудного вигодовування

Унікальним продуктом харчування для новонароджених є грудне молоко матері, яке містить усі необхідні поживні речовини  для розвитку та росту дитини. Варто пам'ятати, що грудне молоко повністю покриває потреби дитини в поживних речовинах протягом перших 6 місяців життя, з 6 до 12 місяців продовжує задовольняти щонайменше половину потреб дитини в поживних речовинах.

Ранній початок грудного вигодовування  дає можливість забезпечити високий рівень захисту від  інфекцій. За даними ВООЗ, виключно грудне вигодовування значно знижує ризик смерті внаслідок діареї, пневмонії та інших інфекційних захворювань, що є надзвичайно важливим на першому році життя малюка.

Потрібна допомога з питань налагодження грудного годування? Наш консультант, лікар-неонатолог, який спеціалізується на проблемах з грудного вигодовування допоможе у випадках: коли потрібно організувати правильно грудне годування, зцідити груди при лактостазі,  навчити користуватися відсмоктувачем, «мало молока" і недостатнє збільшення ваги дитини, "відмова" дитини від грудей, тріщини сосків, болюче годування грудьми, перехід із штучного вигодовування до грудного вигодовування, налагодження режиму годування, заготівля молока, завершення лактації, подальший супровід після консультації, якщо в ньому виникне необхідність, психологічна допомога, підтримка і турбота матері, що годує.  

Консультацію з грудного вигодовування можна замовити з виїздом спеціаліста додому  а також  скористатися послугою «Онлайн підтримка з питань грудного вигодовування» 

Вартість послуги:

Консультація вдома -1500 грн

«Онлайн підтримка з питань грудного вигодовування» - 500 грн

 

Статті та Поради