Програма. Корекція надлишкової ваги | Педіатр і Я

Програма. Корекція надлишкової ваги

Мета програми: як допомогти дитині позбавитися надлишкової ваги та попередити її.

Для кого: батькам дітей будь-якого віку, а особливо з наявністю надлишкової ваги або схильністю до неї.

Спеціалісти: дитячий гастроентеролог, ендокринолог, дієтолог, психолог.

Все частіше надлишкова вага зустрічається серед дітей. Це всесвітня тенденція, яка пов’язана з доступністю висококалорійних продуктів з надлишком цукру, солі та жирів. Діти перевищують свої щоденні потреби в поживних речовинах, вживаючи солодощі, підсолоджені газовані напої і соки, макаронні вироби та відмовляються від овочів, фруктів і їжі, багатої на клітковину.

Часто батьки недостатньо обізнані в тому, як вводити нові продукти та налагодити харчування малюка, тому його раціон починає нагадувати раціон дорослих, в якому недостатньо корисних речовин для здорового розвитку зростаючого організму. В деяких випадках проблемою стає й те, що тато і мама не готові відмовитися від застарілих методів харчування.

Все це помітно впливає на тіло дитини, адже вона має швидший, ніж у дорослих, обмін речовин. При цьому чим молодша дитина, тим він інтенсивніший. Маленьке тіло схильне до утворення резерву речовин і енергії, в тому числі й у вигляді жирів.

Програма допомогає налагодити раціон дитини, позбавити її зайвої ваги та шкідливих звичок в харчуванні. Паралельно з заняттями зі спеціалістами, в програмі передбачені огляд та консультації ендокринолога, гастроентеролога та дієтолога.

Вартість послуг:

Консультація дитячого гастроентеролога – 800 грн

Консультативно-діагностичний блок - 1500 грн

Заняття з батьками - 750 грн

Заняття з дитиною - 500 грн (в межах 10 занять)

Заняття з дитиною – 450 грн (в межах більше 10 занять)

Навчально-методичні матеріали – 650 грн

Статті та Поради