Пропозиція місяця: пакет "Невролог, ЕЕГ та логопед" зі знижкою 35% для розв'язання проблем з мовленням дитини | Педіатр і Я

Пропозиція місяця: пакет “Невролог, ЕЕГ та логопед” зі знижкою 35% для розв’язання проблем з мовленням дитини

Сьогодні проблеми з мовленням дитини є дуже поширеними. Ми часто зустрічаємо діток, які не говорять, неправильно вимовляють звуки, або не завжди розуміють звернену мову. Також до поширених проблем належать повтори слів, заїкання та багато-багато іншого. 

Ці проблеми викликані багатьма факторами, не має однієї єдиної причини в затримці психомовленнєвого розвитку. До того ж такі проблеми часто супроводжуються порушеннями розвитку поведінки, памяті, уваги, аутистичними розладами. Батьки намагаються робити якісь втручання, або чекають, коли дитина подорослішає. Та, на жаль, останній спосіб розв’язання проблеми зовсім не працює.

Знижка на пакет діє до 20 листопада 2022 року!

У нашому медичному центрі ми вже 10 років допомагаємо дітками правильно заговорити, позбутись будь-яких проблем з мовленням та вимовою. Ми маємо команду спеціалістів, яка глибоко досліджує проблему та знаходить сучасні, а головне ефективні рішення. 

Наша сильна сторона в тому, що жоден зі спеціалістів не працює сам по собі, а лише в команді. Спочатку невролог знайомиться з дитиною та проблемою, виключає серйозні захворювання чи розлади. Ми обов’язково проводимо електроенцефалограму (ЕЕГ), вона допомагає визначити нейрофізіологічну зрілість мозку та виключити схильність до епілепсії. Жодного разу ми не пропускали ЕЕГ, адже це дозволяє сформувати програму корекції так, аби згодом у дитини не виявились напади епілепсії, тож нехтувати цим етапом не можна! Згодом результати ЕЕГ лягають в основу програми індивідуальних занять, які спільно розробляють логопед та невролог. 

На власному багаторічному досвіді ми запевнились, що саме такий алгоритм дій допомагає досягнути найкращого результату в короткі терміни та позбавитись проблем з мовленням дитини. 

Акція діє до 20 листопада 2022 року!

Гаяти час у випадку затримки психомовленнєвого розвитку означає втрачати можливості дитини. Економте на дослідженнях проблем з мовленням дитини, обирайте пакет “Невролог, ЕЕГ та логопед” зі знижкою 35%. Телефонуйте: 044 22 32 120, 066 22 32 120, 068 22 32 120

ІНШІ СТАТТІ