Школа дитячого харчування | Педіатр і Я

Школа дитячого харчування

Протягом перших років життя діти стрімко розвиваються: навчаються повзати, ходити, розмовляти і спілкуватися з оточуючими. Одна з форм взаємодії зі світом та важлива частина їх розвитку – харчова поведінка. Це не тільки прийом їжі – це відносини з батьками, друзями та врешті решт із самими собою.

Школа дитячого харчування створена, щоб допомогти батькам навчити дитину здоровому відношенню до їжі. Найбільше уваги ми фокусуємо на взаєморозумінні з дитиною, адже батьки й дитина мають взаємодіяти на одному рівні: родина – реагувати на потреби дитини, а дитина – вчитися самостійності в своїх харчових звичках.

Ми навчимо, як приміряти на себе поведінку дитини та відмовитись від нав’язливих дій: надмірної уваги до ваги дитини і на тому, як вона їсть. Розповімо, як уникнути патологічного харчування та які наслідки може мати використання їжі в якості нагороди та покарання.

В школі дитячого харчування ми розробили програми навчання для батьків дітей різного віку. Вони стосуються найактуальніших проблем: перший прикорм, надлишкова вага, відмова їсти корисні продукти, залежність від доступних снеків та солодощів.

Ми вчимо обирати здорові продукти, наповнювати раціон новими смаками, компенсувати вибіркове харчування та пояснюємо, як стати добрим прикладом здорових харчових звичок для своєї дитини.

Статті та Поради